Güvenli, Hijyenik ve Kusursuz

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Address Group, 1993 yılında kurulmuştur ve Davet & Organizasyon, Otelcilik, Yeme-İçme, Turizm, Perakende, Yöresel Lezzetler, Restaurant, Catering gibi farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Address Group’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Address Group’un yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Address Group, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Trakya Bölgesinde değişimin öncüleri arasında yer alan Address Group, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Address Group standartları belirleyen, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir ve yeni yatırımı Adresin Hotel’i 92 Oda ve 240 yatak kapasiteyle hizmete açmıştır.

gumusgumus
gumusgumus
2021-02-21
Excellent ! Un professionnalisme et une serviabilité irréprochable ! L'hygiène au top malgré le Covid19. Le personnel très gentil et courtois. Petit déjeuner juste magnifique. La chambre était également très bien et très confortable. Merci merci merci!
Melek
Melek
2021-02-13
Edirne’de 1 numara Edirnede Turizm olmamasına rağmen Edirne standartlarında yapabileceklerinin en iyisini yapan bir otel. Yetkililerin ilgi alaka ve tecrübeleri Edirne’deki başka otellere fırsat tanımayacak gibi, bundan sonra ki tek adresim burası 🙂 Arkadaşlarımla konaklamam da herşey kusursuzdu.Personellerde mutlu ve çok ilgililerdi. Tüm ekibe teşekkürler.Tekrar görüşmek üzere.
Gian I
Gian I
2020-11-27
Adresin Hotel Edirne Very good Hotel and great staff. I am pleased with service they offer. Nice and friendly staff. Breakfast was good. Will visit again. Special thanks to Mrs Melek. Thank You! Looking forward to see you again.
dilknur
dilknur
2020-11-14
review personnel very helpful professionally and kind Emrehan, Tolga especially breakfast with lots of variety even when packed because of covid the bed linens were good and clean however the design of the bathroom is not good enough, towel hanger not in the good place and not enough. done to have or to look chique but not to the purpose. the towels looked not clean enough!
Alev
Alev
2020-11-12
Kaliteyi arayanlar için doğru adres Şunu söylemeliyim ki Edirnenin en yeni en kaliteli oteli bence odalar çok temiz ve konforlu dizayn edilmiş,çalışanları çok güler yüzlü ve içten,covid 19 tedbirleri had safhada hiç şüpheniz olmasın ayrica odalarda mini bar,wifi hizmeti var ve otopark derdiniz yok tamamen ücretsiz biz cok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum görmeden karar vermeyin
Caner
Caner
2020-11-11
Mükemmel hizmet anlayışı Edirne'nin en yeni ve temiz hoteli şuan hayatta bulunan sağlık zaafiyet leri için kahvaltının kişiye özel verilmesi ve bunun yanında sıcak olarakta kişiye özel anlayışın izletilmesi çok güzel hiç düşünmeden pandemi sürecinde tercih edebileceğiniz yegane yer, Teşekkürler Adresin hotel.
Şeyma K
Şeyma K
2020-11-08
İşte Senin Adresin⭐️ Beklenti içinde gitmeyip hayran kaldığımız işletme. Odalar ve genel havası temiz,kaliteli ve yeni. Personel laf olsun diye değil gerçekten samimi,içten ve sevecen. Giriş yaptığınız andan itibaren voıov diyeceksiniz. Kolay kolay konaklama işletmesi beğenmeyen ben bile ba yıl dım. Genel Müdür Can bey birebir ilgileniyor ve elinden geleni yapıyor. Merkeze 4/5 km uzaklıkta. Taksi bulmakta zorluk çekmiyorsunuz, otel sizin için destek veriyor. Ayrıca otoparkıda geniş ve ideal. Bir sonraki tercihimiz hiç şüphesiz burasıdır. Gidin hayrını görün🌸
efe
efe
2020-10-31
çok beğendim edirneye iş için istanbuldan geldim. Şehrin girişindeki reklam panolarından otele ulaşıp rezervasyonumu yaptırdım. Otele vardığımda çok sıcak bir karşılamaydı benim için. Odalara lafım yok , kahvaltıları çok güzeldi. Özellikle oğuz beye teşekkür etmek istiyorum kendisi benimle çok ilgilendi. Artık tercihim burası
mehmet
mehmet
2020-10-31
Tek kelime ile harika türkiye yolculuğumuzda bi mola vermek istedik ve bu oteli bulduk. personeli cok ilgili ve güleryüzlüydü. odalar tertemizdi ve kovid tedbirleri alınmıştı. kahvaltısına 10 üzerinden 10 derim. konumuda gayet uygun. teşekkürler adresin hotel.
simona kostova
simona kostova
2020-10-29
Nice tripe I was there for one night.I admire the Adresin hotel. The measures for Kovit are strictly observed. The whole staff is wearing masks, everywhere is cleaned and there are disinfectants, including in the room. Breakfast is plentiful, the rooms are clean. The staff is very polite and smiling. I will visit it again. Wait for me!
superior_room_7
0002
adresin-hotel-reception